PTN24A-A10020DB
Číslo produktu DigiKey
2223-PTN24A-A10020DB-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PTN24A-A10020DB
Popis
POT 100K OHM 1/2W CARBON LINEAR
Standardní dodací lhůta výrobce
15 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
100k Ohm 1 Skupina Lineární součástky Montáž na panel Potenciometr Žádný 1.0 Kierros Uhlík 0,5W, 1/2W PC vývody
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
PTN24A-A10020DB Modely
Kategorie
Počet skupin
1
Výrobce
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Způsob nastavení
Boční seřízení
Řada
Rotace
305°
Balení
Nosič
Odporový materiál
Uhlík
Stav součásti
Aktivní
Provedení koncovky
PC vývody
Odpor (ohmy)
100k
Typ aktuátoru
Zploštělý
Tolerance
±20%
Délka aktuátoru
0,787" (20,00mm)
Výkon (W)
0,5W, 1/2W
Průměr aktuátoru
0,236" (6,00mm)
Vestavěný spínač
Žádný
Závit pouzdra
M8 x 0,75
Počet závitů
1.0
Způsob montáže
Montáž na panel
Průběh
Lineární součástky
Rozměry tělesa
Kulatý - 0,945" prům. (24,00mm)