PTN10-D100HB20
Číslo produktu DigiKey
2223-PTN10-D100HB20-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PTN10-D100HB20
Popis
TRIMMER 100KOHM 0.15W PC PIN TOP
Standardní dodací lhůta výrobce
15 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
100 kOhms 0,15W PC vývody Průchozí otvor Trimrový potenciometr Uhlík 1.0 Otočka Horní seřízení
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
PTN10-D100HB20 Modely
Kategorie
Tolerance
±20%
Výrobce
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Počet závitů
1.0
Řada
Způsob nastavení
Horní seřízení
Balení
Sáček
Odporový materiál
Uhlík
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Průchozí otvor
Odpor
100 kOhms
Provedení koncovky
PC vývody
Výkon (W)
0,15W
Velikost / rozměry
Redondo - diâm. 0,406" (10,30mm)