PRL6-12V-SC-1A
Číslo produktu DigiKey
2223-PRL6-12V-SC-1A-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PRL6-12V-SC-1A
Popis
RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 12V
Podrobný popis
Univerzální Relé SPST-NO (1 tvar A) 12VDC Cívka Průchozí otvor
Modely EDA/CAD
PRL6-12V-SC-1A Modely
Kategorie
Typ cívky
Mechanické blokování, Jedna cívka
Napětí přítahu
9,6VDC
Balení
Nosič
Napětí odpadu relé
9,6VDC
Doba provozu
15 ms
Způsob montáže
Doba uvolnění
15 ms
Napětí cívky
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Forma kontaktu
SPST-NO (1 tvar A)
Jmenovitý proud kontaktu
16 A
Spínací napětí
277VAC - max.
Typ relé
Zátěž - max. spínací výkon
4432VA
Odpor cívky
576 Ohms
Proud cívky
20.8 mA