PRL3-24V-SC-1C
Číslo produktu DigiKey
2223-PRL3-24V-SC-1C-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PRL3-24V-SC-1C
Popis
RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 24V
Podrobný popis
Univerzální Relé SPDT (1 tvar C) 24VDC Cívka Průchozí otvor
Modely EDA/CAD
PRL3-24V-SC-1C Modely
Kategorie
Typ cívky
Mechanické blokování, Jedna cívka
Napětí přítahu
19,2VDC
Balení
Trubice
Napětí odpadu relé
19,2VDC
Doba provozu
8 ms
Způsob montáže
Doba uvolnění
5 ms
Napětí cívky
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Forma kontaktu
SPDT (1 tvar C)
Jmenovitý proud kontaktu
10 A
Spínací napětí
277VAC, 30VDC - max.
Typ relé
Zátěž - max. spínací výkon
2770VA, 300W
Odpor cívky
720 Ohms
Proud cívky
33.3 mA