PRL3-12V-DC-1C
Číslo produktu DigiKey
2223-PRL3-12V-DC-1C-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PRL3-12V-DC-1C
Popis
RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 12V
Podrobný popis
Univerzální Relé SPDT (1 tvar C) 12VDC Cívka Průchozí otvor
Modely EDA/CAD
PRL3-12V-DC-1C Modely
Kategorie
Typ cívky
Mechanické blokování, Duální cívka
Napětí přítahu
9,6VDC
Napětí odpadu relé
9,6VDC
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Forma kontaktu
SPDT (1 tvar C)
Jmenovitý proud kontaktu
10 A
Spínací napětí
277VAC, 30VDC - max.
Typ relé
Zátěž - max. spínací výkon
2770VA, 300W
Odpor cívky
180 Ohms
Proud cívky
66.7 mA