PRL3-12V-DC-1A
Číslo produktu DigiKey
2223-PRL3-12V-DC-1A-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PRL3-12V-DC-1A
Popis
RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 12V
Standardní dodací lhůta výrobce
8 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Univerzální Relé SPST-NO (1 tvar A) 12VDC Cívka Průchozí otvor
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
PRL3-12V-DC-1A Modely
Kategorie
Typ cívky
Mechanické blokování, Duální cívka
Mfr
Provedení koncovky
PC vývod
Řada
Napětí přítahu
9,6VDC
Balení
Trubice
Napětí odpadu relé
9,6VDC
Stav součásti
Aktivní
Doba provozu
8 ms
Způsob montáže
Doba uvolnění
5 ms
Napětí cívky
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Forma kontaktu
SPST-NO (1 tvar A)
Materiál kontaktu
Slitina stříbra
Jmenovitý proud kontaktu
10 A
Schvalovací agentura
cURus
Spínací napětí
277VAC, 30VDC - max.
Typ relé
Zátěž - max. spínací výkon
2770VA, 300W
Odpor cívky
180 Ohms
Proud cívky
66.7 mA