PR21-24V-400-2C
Číslo produktu DigiKey
2223-PR21-24V-400-2C-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PR21-24V-400-2C
Popis
RELAY GEN PURPOSE DPDT 13A 24V
Standardní dodací lhůta výrobce
8 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Univerzální Relé DPDT (2 tvar C) 24VDC Cívka Průchozí otvor
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
PR21-24V-400-2C Modely
Kategorie
Typ cívky
Neblokující
Mfr
Provedení koncovky
PC vývod
Řada
Napětí přítahu
16,8VDC
Balení
Trubice
Napětí odpadu relé
2,4VDC
Stav součásti
Aktivní
Doba provozu
10 ms
Způsob montáže
Doba uvolnění
5 ms
Napětí cívky
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Forma kontaktu
DPDT (2 tvar C)
Materiál kontaktu
Slitina stříbra
Jmenovitý proud kontaktu
8 A
Schvalovací agentura
cURus
Spínací napětí
250VAC, 30VDC
Typ relé
Zátěž - max. spínací výkon
3520VA, 960W
Odpor cívky
1.44 kOhms
Proud cívky
16.7 mA