PR21-12V-400-2C
Číslo produktu DigiKey
2223-PR21-12V-400-2C-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PR21-12V-400-2C
Popis
RELAY GEN PURPOSE DPDT 8A 12V
Standardní dodací lhůta výrobce
8 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Univerzální Relé DPDT (2 tvar C) 12VDC Cívka Průchozí otvor
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
PR21-12V-400-2C Modely
Kategorie
Typ cívky
Neblokující
Mfr
Provedení koncovky
PC vývod
Řada
Napětí přítahu
8,4VDC
Balení
Trubice
Napětí odpadu relé
1,2VDC
Stav součásti
Aktivní
Doba provozu
10 ms
Způsob montáže
Doba uvolnění
5 ms
Napětí cívky
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Forma kontaktu
DPDT (2 tvar C)
Materiál kontaktu
Slitina stříbra
Jmenovitý proud kontaktu
8 A
Schvalovací agentura
cURus
Spínací napětí
250VAC, 30VDC
Typ relé
Zátěž - max. spínací výkon
3520VA, 960W
Odpor cívky
360 Ohms
Proud cívky
33.3 mA