PJ-035-SMT-TR
Číslo produktu DigiKey
CP-035PJTR-ND - Páska a cívka (TR)
CP-035PJCT-ND - Řezaná páska (CT)
CP-035PJDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PJ-035-SMT-TR
Popis
CONN PWR JACK 1X3.5MM SOLDER
Standardní dodací lhůta výrobce
13 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Napájecí barelový konektor Zásuvka 1,00mm vnitř. prům. (0,039"), 3,50mm vněj. prům. (0,138") Montáž na povrch, Pravý úhel
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
PJ-035-SMT-TR Modely
Kategorie
Stínění
Stíněný
Výrobce
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Vlastnosti
Vedení desky
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Jmenovité napětí
24VDC
Stav součásti
Aktivní
Jmenovitý proud (A)
2 A
Typ konektoru
Zásuvka
Délka/hloubka spojení
0,299" (7,60mm)
Pohlaví
Samec
Třída hořlavosti materiálu
UL94 V-0
Průmyslově standardní kontaktní průměr
1,00mm vnitř. prům. (0,039"), 3,50mm vněj. prům. (0,138")
Provozní teplota
-25°C ~ 85°C
Skutečný průměr
0,039" (1,00mm vnitř. prům.), 0,146" (3,70mm vněj. prům.)