PJ-035-SMT-TR | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | PJ-035-SMT-TR |
Popis | CONN PWR JACK 1X3.5MM SOLDER |
Standardní dodací lhůta výrobce | 13 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | Napájecí barelový konektor Zásuvka 1,00mm vnitř. prům. (0,039"), 3,50mm vněj. prům. (0,138") Montáž na povrch, Pravý úhel |
Katalogový list | Katalogový list |
Modely EDA/CAD | PJ-035-SMT-TR Modely |
Kategorie | Stínění Stíněný |
Výrobce Same Sky (Formerly CUI Devices) | Vlastnosti Vedení desky |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) Digi-Reel® | Jmenovité napětí 24VDC |
Stav součásti Aktivní | Jmenovitý proud (A) 2 A |
Typ konektoru Zásuvka | Délka/hloubka spojení 0,299" (7,60mm) |
Pohlaví Samec | Třída hořlavosti materiálu UL94 V-0 |
Průmyslově standardní kontaktní průměr 1,00mm vnitř. prům. (0,039"), 3,50mm vněj. prům. (0,138") | Provozní teplota -25°C ~ 85°C |
Skutečný průměr 0,039" (1,00mm vnitř. prům.), 0,146" (3,70mm vněj. prům.) | Materiál kontaktu - pokovení Niklový, Stříbrný |