MJ1-2503A
MJ1-2503A
Understanding Audio Jack Switches and Schematics
MJ1-2503A
Číslo produktu DigiKey
CP1-2503AM-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MJ1-2503A
Popis
CONN JACK MONO 2.5MM R/A
Standardní dodací lhůta výrobce
9 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
2,50mm (0,094", 3/32", Sub Mini, miniaturní) - sluchátko Zásuvka telefonu Mono Konektor Pájecí materiály
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
MJ1-2503A Modely
Kategorie
Koncovka
Pájecí materiály
Mfr
Stínění
Nestíněný
Balení
Sáček
Provozní teplota
-25°C ~ 85°C
Stav součásti
Aktivní
Jmenovité napětí
12VDC
Typ konektoru
Zásuvka telefonu
Jmenovitý proud (A)
1 A
Pohlaví
Samice
Materiál kontaktu - pokovení
Cín
Signálová vedení
Mono
Materiál tělesa
Mosaz
Průmyslově standardní kontaktní průměr
Barva tělesa
Stříbrný, Černá
Skutečný průměr
0,102" (2,60mm)