MD-50PL100
MD-50PL100
MD-50PL100
Číslo produktu DigiKey
CP-2950-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MD-50PL100
Popis
CONN RCPT FMALE MINI DIN 5P WIRE
Standardní dodací lhůta výrobce
7 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
5 Polohový kruhový konektor Zásuvka, Samičí zásuvky Vodiče
Kategorie
Primární materiál
Plastový
Mfr
Materiál pouzdra
Polybutylentereftalát (PBT)
Řada
Povrch kontaktu - spojovací část
Cín
Balení
Sáček
Barva
Černá
Stav součásti
Aktivní
Třída hořlavosti materiálu
UL94 V-0
Typ konektoru
Vlastnosti
Zem
Počet pozic
5
Stínění
Velikost pouzdra - vložka
Mini DIN
Jmenovitý proud (A)
1A, 2A
Způsob montáže
Montáž na panel
Jmenovité napětí
100VAC, 12VDC
Průmyslové osvětlení - speciální osvětlení
Příruba
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C