DS04-254-2-06BK-SMT
DS04-254-2-06BK-SMT
DIP Switches 101
DS04-254-2-06BK-SMT
Číslo produktu DigiKey
2223-DS04-254-2-06BK-SMT-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
DS04-254-2-06BK-SMT
Popis
SWITCH SLIDE DIP SPST 0.025A 24V
Podrobný popis
DIP přepínač SPST 6 Poloha Montáž na povrch Posuvník (standardní) Servoovladač 25mA 24VDC
Modely EDA/CAD
DS04-254-2-06BK-SMT Modely
Výška nad deskou
0,167" (4,25mm)
Rozteč
0,100" (2,54mm), Plný
Počet pozic
6
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Jmenovitý proud (A)
25mA
Jmenovité napětí
24VDC
Délka
0,639" (16,24mm)