DS04-254-2-02BK-SMT není skladem a lze jej zařadit do zpětné objednávky.
Dostupné náhrady:
Parametrický ekvivalent
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Skladem : 17 049
Katalogový list
Parametrický ekvivalent
C&K
Skladem : 0
Katalogový list
DIP přepínač SPST 2 Poloha Montáž na povrch Posuvník (standardní) Servoovladač 25mA 24VDC
DS04-254-2-02BK-SMT
DS04-254-2-02BK-SMT
DIP Switches 101
DS04-254-2-02BK-SMT
Číslo produktu DigiKey
2223-DS04-254-2-02BK-SMT-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
DS04-254-2-02BK-SMT
Popis
SWITCH SLIDE DIP SPST 0.025A 24V
Podrobný popis
Modely EDA/CAD
DS04-254-2-02BK-SMT Modely
Výška nad deskou
0,167" (4,25mm)
Rozteč
0,100" (2,54mm), Plný
Počet pozic
2
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Jmenovitý proud (A)
25mA
Jmenovité napětí
24VDC
Délka
0,239" (6,08mm)