DS04-254-1-01BK-SMT
DS04-254-1-01BK-SMT
DIP Switches 101
DS04-254-1-01BK-SMT
Číslo produktu DigiKey
2223-DS04-254-1-01BK-SMT-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
DS04-254-1-01BK-SMT
Popis
SWITCH SLIDE DIP SPST 0.025A 24V
Standardní dodací lhůta výrobce
13 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
DIP přepínač SPST 1 Poloha Montáž na povrch Posuvník (standardní) Servoovladač 25mA 24VDC
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
DS04-254-1-01BK-SMT Modely
Kategorie
Povrch kontaktu
Zlatá
Výrobce
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Výška nad deskou
0,189" (4,80mm)
Řada
Způsob montáže
Montáž na povrch
Balení
Trubice
Provedení koncovky
Přívod tvaru L
Stav součásti
Aktivní
Rozteč
0,100" (2,54mm), Plný
Obvod
SPST
Omyvatelnost
Ne
Počet pozic
1
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Jmenovitý proud (A)
25mA
Materiál tělesa
Polybutylentereftalát (PBT)
Jmenovité napětí
24VDC
Délka
0,139" (3,54mm)