CSS-12048-208
Číslo produktu DigiKey
2223-CSS-12048-208-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CSS-12048-208
Popis
SPEAKER 8OHM 10W TOP PORT 90DB
Standardní dodací lhůta výrobce
13 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
8 Ohms Univerzální Reproduktor 10 W 80 Hz ~ 120 Hz Horní část Kulatý
Kategorie
Jmenovitý výkon
10 W
Výrobce
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Výkon - max
15 W
Řada
Umístění portu
Horní část
Balení
Krabice
Tvar
Kulatý
Stav součásti
Aktivní
Materiál - kužel
Papír
Technologie
Magnetický
Materiál - magnet
Ferit
Typ
Univerzální
Koncovka
Pájecí očka
Kmitočtový rozsah
80 Hz ~ 120 Hz
Velikost / rozměry
4,685" prům. (119,00mm)
Samorezonanční kmitočet
100Hz
Výška při usazení (max)
1,870" (47,50mm)
Impedance
8 Ohms
Provozní teplota
-20°C ~ 60°C
Účinnost - dBA
90,00
Stupeň zkreslení
8% max. při 1kHz, 500mm, 1W
Účinnost - testovací
1W/500mm