CSS-10237-54
Číslo produktu DigiKey
2223-CSS-10237-54-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CSS-10237-54
Popis
SPEAKER 4OHM 5W TOP PORT 90DB
Standardní dodací lhůta výrobce
13 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
4 Ohms Univerzální Reproduktor 5 W 160 Hz ~ 10 kHz Horní část Kulatý, Čtyřhranný rámeček
Kategorie
Jmenovitý výkon
5 W
Výrobce
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Výkon - max
8 W
Řada
Umístění portu
Horní část
Balení
Krabice
Tvar
Kulatý, Čtyřhranný rámeček
Stav součásti
Aktivní
Materiál - kužel
Papír
Technologie
Magnetický
Materiál - magnet
Ferit
Typ
Univerzální
Koncovka
Pájecí očka
Kmitočtový rozsah
160 Hz ~ 10 kHz
Velikost / rozměry
4,016" D x 4,016" Š (102,00mm x 102,00mm)
Samorezonanční kmitočet
200Hz
Výška při usazení (max)
1,437" (36,50mm)
Impedance
4 Ohms
Provozní teplota
-20°C ~ 60°C
Účinnost - dBA
90,00
Stupeň zkreslení
8% max. při 1kHz, 500mm, 1W
Účinnost - testovací
1W/500mm