CSS-1021028N
Číslo produktu DigiKey
102-3849-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CSS-1021028N
Popis
SPEAKER 8OHM 10W TOP PORT 107DB
Standardní dodací lhůta výrobce
18 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
8 Ohms Univerzální Reproduktor 10 W 92 Hz ~ 7.8 kHz Horní část Kulatý, Čtyřhranný rámeček
Modely EDA/CAD
CSS-1021028N Modely
Kategorie
Účinnost - typ
Hladina akustického tlaku (SPL)
Výrobce
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Jmenovitý výkon
10 W
Řada
Výkon - max
12 W
Balení
Krabice
Umístění portu
Horní část
Stav součásti
Aktivní
Tvar
Kulatý, Čtyřhranný rámeček
Technologie
Magnetický
Materiál - kužel
Papír/pěna
Typ
Univerzální
Materiál - magnet
Nd-Fe-B
Kmitočtový rozsah
92 Hz ~ 7.8 kHz
Koncovka
Pájecí očka
Samorezonanční kmitočet
115Hz
Velikost / rozměry
4,016" D x 4,016" Š (102,00mm x 102,00mm)
Impedance
8 Ohms
Výška při usazení (max)
1,398" (35,50mm)
Účinnost - dBA
107,00
Základní číslo produktu
Účinnost - testovací
1W/100mm