CPT-2521C-500
Číslo produktu DigiKey
102-3756-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CPT-2521C-500
Popis
BUZZER PIEZO 20V 25.60MM FLANGE
Standardní dodací lhůta výrobce
21 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Bzučáky Převodník, Externě buzený Piezo 20 V 40mA 3,7kHz 95dB při 20V, 30cm Montáž na panel, Příruba Vodiče
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
CPT-2521C-500 Modely
Kategorie
Provozní režim
Jeden tón
Výrobce
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Hladina akustického tlaku (SPL)
95dB při 20V, 30cm
Řada
Odebíraný proud
40mA
Balení
Nosič
Umístění portu
Horní část
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-30°C ~ 85°C
Obvody budiče
Převodník, Externě buzený
Ochrana proti vniknutí
IP68 - prachotěsný, Vodovzdorný
Typ vstupu
Signál špička-špička
Způsob montáže
Montáž na panel, Příruba
Jmenovité napětí
20 V
Koncovka
Vodiče
Napěťový rozsah
50V (max.)
Velikost / rozměry
1,008" prům. (25,60mm)
Kmitočet
3,7kHz
Výška při usazení (max)
0,870" (22,10mm)