CPT-1495CI-300
Číslo produktu DigiKey
102-3754-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CPT-1495CI-300
Popis
BUZZER PIEZO 10V 14.00MM TH
Standardní dodací lhůta výrobce
17 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Bzučáky Převodník, Externě buzený Piezo 10 V 12mA 4,25kHz 84dB při 10V, 10cm Průchozí otvor PC vývody
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
CPT-1495CI-300 Modely
Kategorie
Provozní režim
Jeden tón
Výrobce
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Hladina akustického tlaku (SPL)
84dB při 10V, 10cm
Řada
Odebíraný proud
12mA
Balení
Nosič
Umístění portu
Horní část
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-30°C ~ 85°C
Obvody budiče
Převodník, Externě buzený
Ochrana proti vniknutí
IP67 - prachotěsný, Vodovzdorný
Typ vstupu
Signál špička-špička
Způsob montáže
Průchozí otvor
Jmenovité napětí
10 V
Koncovka
PC vývody
Napěťový rozsah
30V (max.)
Velikost / rozměry
0,551" prům. (14,00mm)
Kmitočet
4,25kHz
Výška při usazení (max)
0,413" (10,50mm)