CP604395H
Číslo produktu DigiKey
102-4051-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CP604395H
Popis
PELTIER, 40 X 40 X 3.95 MM, 6 A,
Standardní dodací lhůta výrobce
14 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
TEC (termoelektrický chladič) 55,6W při 27°C 6 A 80°C
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
CP604395H Modely
Vlastnosti produktu
Filtrovat podobné produkty
Kategorie
Delta Tmax při Th
70°C při 27°C
Výrobce
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Výška
3,94mm
Řada
Počet stupňů
1
Balení
Nosič
Max. proud
6 A
Stav součásti
Aktivní
Napětí - max
15.7 V
Typ
TEC (termoelektrický chladič)
Odpor
2.2 Ohms
Velikost / rozměry
Čtyřhran - 40,00mm D x 40,00mm Š
Provozní teplota
80°C
Qmax při Th
55,6W při 27°C