CP394044365
Číslo produktu DigiKey
2223-CP394044365-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CP394044365
Popis
PELTIER, 40 X 44 X 3.65, 3.9 A,
Standardní dodací lhůta výrobce
14 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
TEC (termoelektrický chladič) 71,8W při 27°C 3.9 A
Kategorie
Delta Tmax při Th
70°C při 27°C
Výrobce
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Výška
3,65mm
Řada
Počet stupňů
1
Balení
Krabice
Max. proud
3.9 A
Stav součásti
Aktivní
Napětí - max
32.5 V
Typ
TEC (termoelektrický chladič)
Odpor
6.95 Ohms
Velikost / rozměry
Obdélníkový - 44,00mm D x 40,50mm Š
Vlastnosti
Přívodní kabely, Utěsněný – silikonový RTV
Qmax při Th
71,8W při 27°C