CP303385H
Číslo produktu DigiKey
102-4045-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CP303385H
Popis
PELTIER, 30 X 30 X 3.85 MM, 3 A,
Standardní dodací lhůta výrobce
14 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
TEC (termoelektrický chladič) 29,8W při 27°C 3 A 80°C
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
CP303385H Modely
Vlastnosti produktu
Filtrovat podobné produkty
Kategorie
Delta Tmax při Th
70°C při 27°C
Výrobce
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Výška
3,85mm
Řada
Počet stupňů
1
Balení
Krabice
Max. proud
3 A
Stav součásti
Aktivní
Napětí - max
15.7 V
Typ
TEC (termoelektrický chladič)
Odpor
4 Ohms
Velikost / rozměry
Čtyřhran - 30,00mm D x 30,00mm Š
Provozní teplota
80°C
Qmax při Th
29,8W při 27°C