CP203475H
Číslo produktu DigiKey
102-4043-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CP203475H
Popis
PELTIER, 30 X 30 X 4.75 MM, 2 A,
Standardní dodací lhůta výrobce
14 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
TEC (termoelektrický chladič) 18,2W při 27°C 2 A 80°C
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
CP203475H Modely
Vlastnosti produktu
Filtrovat podobné produkty
Kategorie
Delta Tmax při Th
70°C při 27°C
Výrobce
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Výška
4,75mm
Řada
Počet stupňů
1
Balení
Krabice
Max. proud
2 A
Stav součásti
Aktivní
Napětí - max
15.7 V
Typ
TEC (termoelektrický chladič)
Odpor
6.7 Ohms
Velikost / rozměry
Čtyřhran - 30,00mm D x 30,00mm Š
Provozní teplota
80°C
Qmax při Th
18,2W při 27°C