CP10726-29P
Číslo produktu DigiKey
2223-CP10726-29P-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CP10726-29P
Popis
PELTIER, 7.2 X 6 X 2.9 MM, 1 A,
Standardní dodací lhůta výrobce
14 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
TEC (termoelektrický chladič) 1,3W při 27°C 1 A 150°C
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
CP10726-29P Modely
Vlastnosti produktu
Filtrovat podobné produkty
Kategorie
Výška
2,90mm
Výrobce
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Počet stupňů
2
Řada
Max. proud
1 A
Balení
Krabice
Napětí - max
2.1 V
Stav součásti
Aktivní
Odpor
1.57 Ohms
Typ
TEC (termoelektrický chladič)
Provozní teplota
150°C
Velikost / rozměry
Obdélníkový - 7,20mm D x 6,00mm Š
Vlastnosti
Přívodní kabely, Bez těsnění
Qmax při Th
1,3W při 27°C
Základní číslo produktu
Delta Tmax při Th
70°C při 27°C