CP074965-239
Číslo produktu DigiKey
2223-CP074965-239-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CP074965-239
Popis
PELTIER, 4.9 X 6.5 X 2.39 MM, 0.
Standardní dodací lhůta výrobce
14 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
TEC (termoelektrický chladič) 0,9W při 27°C 0.7 A 150°C
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
CP074965-239 Modely
Vlastnosti produktu
Filtrovat podobné produkty
Kategorie
Výška
2,38mm
Výrobce
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Počet stupňů
1
Řada
Max. proud
0.7 A
Balení
Krabice
Napětí - max
2.1 V
Stav součásti
Aktivní
Odpor
2.35 Ohms
Typ
TEC (termoelektrický chladič)
Provozní teplota
150°C
Velikost / rozměry
Obdélníkový - 4,90mm D x 6,50mm Š
Vlastnosti
Přívodní kabely, Bez těsnění
Qmax při Th
0,9W při 27°C
Základní číslo produktu
Delta Tmax při Th
70°C při 27°C