CP053-301538
Číslo produktu DigiKey
2223-CP053-301538-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CP053-301538
Popis
PELTIER, 30 X 15 X 3.8 MM, 5.3 A
Standardní dodací lhůta výrobce
8 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
TEC (termoelektrický chladič) 14,9W při 27°C 5.3 A
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
CP053-301538 Modely
Kategorie
Delta Tmax při Th
70°C při 27°C
Výrobce
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Výška
3,80mm
Řada
Počet stupňů
1
Balení
Krabice
Max. proud
5.3 A
Stav součásti
Aktivní
Napětí - max
4.5 V
Typ
TEC (termoelektrický chladič)
Odpor
650 mOhms
Velikost / rozměry
Obdélníkový - 30,00mm D x 15,00mm Š
Vlastnosti
Přívodní kabely, Utěsněný
Qmax při Th
14,9W při 27°C