CMS0401KL-1X
CMS0401KL-1X
Understanding Audio Frequency Range in Audio Design
CMS0401KL-1X
Číslo produktu DigiKey
102-1305-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CMS0401KL-1X
Popis
SPEAKER 8OHM 4W TOP PORT 87DB
Standardní dodací lhůta výrobce
19 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
8 Ohms Univerzální Reproduktor 4 W 256 Hz ~ 20 kHz Horní část Kulatý, Čtyřhranný rámeček
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
CMS0401KL-1X Modely
Kategorie
Účinnost - typ
Hladina akustického tlaku (SPL)
Výrobce
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Jmenovitý výkon
4 W
Řada
Výkon - max
6 W
Balení
Nosič
Umístění portu
Horní část
Stav součásti
Aktivní
Tvar
Kulatý, Čtyřhranný rámeček
Technologie
Magnetický
Materiál - kužel
Polyester, Polyethylentereftalát (PET)
Typ
Univerzální
Materiál - magnet
Nd-Fe-B
Kmitočtový rozsah
256 Hz ~ 20 kHz
Koncovka
Pájecí očka
Samorezonanční kmitočet
320Hz
Velikost / rozměry
1,579" D x 1,579" Š (40,10mm x 40,10mm)
Impedance
8 Ohms
Výška při usazení (max)
0,571" (14,50mm)
Účinnost - dBA
87,00
Základní číslo produktu
Účinnost - testovací
1W/500mm