CMS-16093-078L100-67 je k dispozici pro nákup, avšak není běžně skladem.
Dostupné náhrady:
Similar
PUI Audio, Inc.
Skladem : 22
Katalogový list
8 Ohms Univerzální Reproduktor 700 mW 100 Hz ~ 20 kHz Horní část Obdélníkový
CUI Devices CMS Series | Digi-Key Daily
CMS-16093-078L100-67
Číslo produktu DigiKey
CMS-16093-078L100-67-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CMS-16093-078L100-67
Popis
SPEAKER 8OHM 700MW TOP PORT 91DB
Standardní dodací lhůta výrobce
13 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Katalogový list
Modely EDA/CAD
CMS-16093-078L100-67 Modely
Vlastnosti produktu
Filtrovat podobné produkty
Kategorie
Účinnost - typ
Hladina akustického tlaku (SPL)
Výrobce
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Jmenovitý výkon
700 mW
Řada
Výkon - max
1 W
Balení
Nosič
Umístění portu
Horní část
Stav součásti
Aktivní
Tvar
Obdélníkový
Technologie
Magnetický
Materiál - kužel
Polyester, Polyethylentereftalát (PET)
Typ
Univerzální
Materiál - magnet
Nd-Fe-B
Kmitočtový rozsah
100 Hz ~ 20 kHz
Ochrana proti vniknutí
IP67 - prachotěsný, Vodovzdorný
Samorezonanční kmitočet
550Hz
Koncovka
Vodiče
Impedance
8 Ohms
Velikost / rozměry
0,630" D x 0,354" Š (16,00mm x 9,00mm)
Účinnost - dBA
91,00
Výška při usazení (max)
0,118" (3,00mm)
Účinnost - testovací
700mW/100mm