CMM-2718AT-42108-TR_SideB
CUI Devices MEMS Microphones | Digi-Key Daily
CMM-2718AT-42108-TR
Číslo produktu DigiKey
102-5091-2-ND - Páska a cívka (TR)
102-5091-1-ND - Řezaná páska (CT)
102-5091-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CMM-2718AT-42108-TR
Popis
MIC MEMS ANALOG OMNI -43DB
Standardní dodací lhůta výrobce
9 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
100 Hz ~ 10 kHz Analogový Mikrofon MEMS (silikonový) 1.6 V ~ 3.6 V Všesměrový (-43dB ±1dB při 94dB SPL) Pájecí podložky
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
CMM-2718AT-42108-TR Modely
Kategorie
Odstup signál/šum
60dB
Výrobce
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Jmenovité napětí
2 V
Řada
Napěťový rozsah
1.6 V ~ 3.6 V
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Odebíraný proud
80 µA
Stav součásti
Aktivní
Umístění portu
Horní část
Typ
MEMS (silikonový)
Koncovka
Pájecí podložky
Typ výstupu
Analogový
Velikost / rozměry
0,108" D x 0,073" Š (2,75mm x 1,85mm)
Směr
Všesměrový
Výška (max)
0,037" (0,95mm)
Kmitočtový rozsah
100 Hz ~ 10 kHz