CMI-9705-0380-SMT-TR
Číslo produktu DigiKey
102-CMI-9705-0380-SMT-TR-ND - Páska a cívka (TR)
102-CMI-9705-0380-SMT-CT-ND - Řezaná páska (CT)
102-CMI-9705-0380-SMT-DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CMI-9705-0380-SMT-TR
Popis
BUZZER MAGNETIC 3V 0.38X0.38 SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
13 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Bzučáky Indikátor, Vnitřní pohon Magnetický 3 V 30mA 2,7kHz 80dB při 3V, 10cm Montáž na povrch Pájecí podložky
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
CMI-9705-0380-SMT-TR Modely
Kategorie
Technologie
Magnetický
Výrobce
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Hladina akustického tlaku (SPL)
80dB při 3V, 10cm
Řada
Odebíraný proud
30mA
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Umístění portu
Horní část
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Obvody budiče
Indikátor, Vnitřní pohon
Způsob montáže
Montáž na povrch
Typ vstupu
DC
Koncovka
Pájecí podložky
Jmenovité napětí
3 V
Velikost / rozměry
0,382" D x 0,382" Š (9,70mm x 9,70mm)
Napěťový rozsah
2 ~ 5V
Výška při usazení (max)
0,224" (5,70mm)
Kmitočet
2,7kHz