CFM-8025V-120-204
Číslo produktu DigiKey
CFM-8025V-120-204-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CFM-8025V-120-204
Popis
FAN AXIAL 80X25MM 12VDC WIRE
Standardní dodací lhůta výrobce
25 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Ventilátor Trubkový axiální 12VDC Čtyřhran - 80mm D x 80mm V Magnetická objímka omniCOOL™ 24,0CFM (0,672m³/min) 2 vodiče
Modely EDA/CAD
CFM-8025V-120-204 Modely
Kategorie
Šum
20,4dB(A)
Mfr
Výkon (W)
580 mW
Řada
OT/MIN
Balení
Nosič
Koncovka
2 vodiče
Provozní teplota
14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Jmenovité napětí
Schvalovací agentura
CE, cURus, TUV
Velikost / rozměry
Čtyřhran - 80mm D x 80mm V
Hmotnost
0,165lb (74,84g)
Šírka
25,00mm
Jmenovitý proud (A)
0,048A
Průtok vzduchu
24,0CFM (0,672m³/min)
Napěťový rozsah
4,5 ~ 13,8VDC
Statický tlak
0,070" H2O (17,4Pa)
Materiál - rám
Polybutylentereftalát (PBT)
Typ ložiska
Magnetická objímka omniCOOL™
Materiál - nůž
Polybutylentereftalát (PBT)
Typ ventilátoru
Životnost při teplotě
70000h při 40°C