CEB-35FD29 není skladem a lze jej zařadit do zpětné objednávky.
Dostupné náhrady:
Similar
PUI Audio, Inc.
Skladem : 0
Katalogový list
2.9 kHz Zpětná vazba Prvek bzučáku 30V p-p 1,378" prům. (35,00mm) 500 Ohms
CEB-35FD29
Číslo produktu DigiKey
102-1131-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CEB-35FD29
Popis
BUZZER ELEMENT FDBK 2.9KHZ 35MM
Standardní dodací lhůta výrobce
16 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Katalogový list
Modely EDA/CAD
CEB-35FD29 Modely
Vlastnosti produktu
Filtrovat podobné produkty
Kategorie
Typ
Zpětná vazba
Impedance
500 Ohms
Řada
Kapacita při kmitočtu
25000pF při 1kHz
Balení
Sáček
Provozní teplota
-20°C ~ 70°C
Velikost / rozměry
1,378" prům. (35,00mm)
Kmitočet
2.9 kHz
Napětí - vstup (max)
30V p-p