CEB-35D26
Číslo produktu DigiKey
102-1128-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CEB-35D26
Popis
BUZZER ELEMENT FDBK 6.4KHZ 20MM
Standardní dodací lhůta výrobce
16 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
2.6 kHz Standardní Prvek bzučáku 30V p-p 1,378" prům. (35,00mm) 300 Ohms
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
CEB-35D26 Modely
Vlastnosti produktu
Filtrovat podobné produkty
Kategorie
Typ
Standardní
Impedance
300 Ohms
Řada
Kapacita při kmitočtu
30000pF při 1kHz
Balení
Sáček
Provozní teplota
-20°C ~ 70°C
Velikost / rozměry
1,378" prům. (35,00mm)
Kmitočet
2.6 kHz
Napětí - vstup (max)
30V p-p