CEB-2704-L100
Číslo produktu DigiKey
2223-CEB-2704-L100-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CEB-2704-L100
Popis
PIEZO DISC 27X.4MM, LEAD WIRES
Standardní dodací lhůta výrobce
8 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
3.6 kHz Zpětná vazba Prvek bzučáku 30V p-p 1,063" prům. (27,00mm) 300 Ohms
Kategorie
Typ
Zpětná vazba
Výrobce
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Impedance
300 Ohms
Řada
Kapacita při kmitočtu
22000pF při 100Hz
Balení
Nosič
Provozní teplota
-20°C ~ 60°C
Stav součásti
Aktivní
Velikost / rozměry
1,063" prům. (27,00mm)
Kmitočet
3.6 kHz
Koncovka
Vodiče
Napětí - vstup (max)
30V p-p