CDM-16008
CDM-16008
Understanding Audio Frequency Range in Audio Design
CDM-16008
Číslo produktu DigiKey
102-2497-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CDM-16008
Popis
SPEAKER 8OHM 400MW TOP PORT 93DB
Standardní dodací lhůta výrobce
16 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
8 Ohms Univerzální Reproduktor 400 mW 640 Hz ~ 20 kHz Horní část Kulatý
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
CDM-16008 Modely
Kategorie
Účinnost - testovací
400mW/100mm
Výrobce
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Účinnost - typ
Hladina akustického tlaku (SPL)
Řada
Jmenovitý výkon
400 mW
Balení
Nosič
Výkon - max
600 mW
Stav součásti
Aktivní
Umístění portu
Horní část
Technologie
Magnetický
Tvar
Kulatý
Typ
Univerzální
Materiál - kužel
Polyester, Polyethylentereftalát (PET)
Kmitočtový rozsah
640 Hz ~ 20 kHz
Materiál - magnet
Nd-Fe-B
Samorezonanční kmitočet
800Hz
Koncovka
Pájecí podložky
Impedance
8 Ohms
Velikost / rozměry
0,630" prům. (16,00mm)
Účinnost - dBA
93,00
Výška při usazení (max)
0,126" (3,20mm)