CDM-13008
CDM-13008
Understanding Audio Frequency Range in Audio Design
CDM-13008
Číslo produktu DigiKey
102-2495-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CDM-13008
Popis
SPEAKER 8OHM 200MW TOP PORT 87DB
Standardní dodací lhůta výrobce
15 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
8 Ohms Univerzální Reproduktor 200 mW 880 Hz ~ 20 kHz Horní část Kulatý
Modely EDA/CAD
CDM-13008 Modely
Kategorie
Účinnost - testovací
200mW/100mm
Jmenovitý výkon
200 mW
Výkon - max
500 mW
Kmitočtový rozsah
880 Hz ~ 20 kHz
Samorezonanční kmitočet
1100Hz
Impedance
8 Ohms
Velikost / rozměry
0,512" prům. (13,00mm)
Účinnost - dBA
87,00
Výška při usazení (max)
0,114" (2,90mm)