CDM-12008
CDM-12008
Understanding Audio Frequency Range in Audio Design
CDM-12008
Číslo produktu DigiKey
102-2494-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CDM-12008
Popis
SPEAKER 8OHM 500MW TOP PORT 90DB
Standardní dodací lhůta výrobce
16 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
8 Ohms Univerzální Reproduktor 500 mW 800 Hz ~ 20 kHz Horní část Kulatý
Modely EDA/CAD
CDM-12008 Modely
Kategorie
Účinnost - testovací
500mW/100mm
Jmenovitý výkon
500 mW
Výkon - max
600 mW
Kmitočtový rozsah
800 Hz ~ 20 kHz
Samorezonanční kmitočet
1000Hz
Impedance
8 Ohms
Velikost / rozměry
0,472" prům. (12,00mm)
Účinnost - dBA
90,00
Výška při usazení (max)
0,118" (3,00mm)