CDM-10008 není skladem a lze jej zařadit do zpětné objednávky.
Dostupné náhrady:
Similar
PUI Audio, Inc.
Skladem : 47
Katalogový list
8 Ohms Univerzální Reproduktor 300 mW 960 Hz ~ 20 kHz Horní část Kulatý
CDM-10008
CDM-10008
Understanding Audio Frequency Range in Audio Design
CDM-10008
Číslo produktu DigiKey
102-2493-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CDM-10008
Popis
SPEAKER 8OHM 300MW TOP PORT 86DB
Standardní dodací lhůta výrobce
16 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Katalogový list
Modely EDA/CAD
CDM-10008 Modely
Kategorie
Účinnost - testovací
300mW/100mm
Výrobce
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Účinnost - typ
Hladina akustického tlaku (SPL)
Řada
Jmenovitý výkon
300 mW
Balení
Nosič
Výkon - max
500 mW
Stav součásti
Aktivní
Umístění portu
Horní část
Technologie
Magnetický
Tvar
Kulatý
Typ
Univerzální
Materiál - kužel
Polyester, Polyethylentereftalát (PET)
Kmitočtový rozsah
960 Hz ~ 20 kHz
Materiál - magnet
Nd-Fe-B
Samorezonanční kmitočet
1200Hz
Koncovka
Pájecí podložky
Impedance
8 Ohms
Velikost / rozměry
0,394" prům. (10,00mm)
Účinnost - dBA
86,00
Výška při usazení (max)
0,114" (2,90mm)