63MXG4700MEFCSN25X35
Číslo produktu DigiKey
1189-2866-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
63MXG4700MEFCSN25X35
Popis
CAP ALUM 4700UF 20% 63V SNAP TH
Standardní dodací lhůta výrobce
19 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
4700 µF 63 V Hliníkové elektrolytické kondenzátory Radiální, Krabice - nacvakávací 3000h při 105°C
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
63MXG4700MEFCSN25X35 Modely
Kategorie
Polarizace
Polární
Mfr
Aplikace
Řada
Zvlněný proud při nízkém kmitočtu
2.97 A @ 120 Hz
Balení
Hromadné balení
Zvlněný proud při vysokém kmitočtu
3.4155 A @ 10 kHz
Stav součásti
Aktivní
Rozteč přívodů
0,394" (10,00mm)
Kapacita
Velikost / rozměry
0,984" prům. (25,00mm)
Tolerance
±20%
Výška při usazení (max)
1,457" (37,00mm)
Jmenovité napětí
63 V
Způsob montáže
Životnost při teplotě
3000h při 105°C
Pouzdro
Radiální, Krabice - nacvakávací
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C