6.3ZLQ4700MEFC10X25
Číslo produktu DigiKey
1189-3604-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
6.3ZLQ4700MEFC10X25
Popis
CAP ALUM 4700UF 20% 6.3V RADIAL
Standardní dodací lhůta výrobce
22 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
4700 µF 6.3 V Hliníkové elektrolytické kondenzátory Radiální, Plechovka 5000h při 105°C
Modely EDA/CAD
6.3ZLQ4700MEFC10X25 Modely
Zvlněný proud při nízkém kmitočtu
1.75 A @ 120 Hz
Zvlněný proud při vysokém kmitočtu
2.5 A @ 100 kHz
Impedance
15 mOhms
Kapacita
Rozteč přívodů
0,197" (5,00mm)
Tolerance
±20%
Velikost / rozměry
0,394" prům. (10,00mm)
Jmenovité napětí
6.3 V
Výška při usazení (max)
1,063" (27,00mm)
Životnost při teplotě
5000h při 105°C
Způsob montáže
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C