6.3ZLQ1200MEFC8X11.5
Číslo produktu DigiKey
1189-3598-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
6.3ZLQ1200MEFC8X11.5
Popis
CAP ALUM 1200UF 20% 6.3V RADIAL
Standardní dodací lhůta výrobce
19 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
1200 µF 6.3 V Hliníkové elektrolytické kondenzátory Radiální, Plechovka 4000h při 105°C
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
6.3ZLQ1200MEFC8X11.5 Modely
Kategorie
Polarizace
Polární
Mfr
Aplikace
Řada
Zvlněný proud při nízkém kmitočtu
636 mA @ 120 Hz
Balení
Hromadné balení
Zvlněný proud při vysokém kmitočtu
1.06 A @ 100 kHz
Stav součásti
Aktivní
Impedance
49 mOhms
Kapacita
Rozteč přívodů
0,138" (3,50mm)
Tolerance
±20%
Velikost / rozměry
0,315" prům. (8,00mm)
Jmenovité napětí
6.3 V
Výška při usazení (max)
0,512" (13,00mm)
Životnost při teplotě
4000h při 105°C
Způsob montáže
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C