50YXM100MEFCTA8X11.5 je k dispozici pro nákup, avšak není běžně skladem.
Dostupné náhrady:
Direct
Nichicon
Skladem : 5 263
Katalogový list
100 µF 50 V Hliníkové elektrolytické kondenzátory Radiální, Plechovka 10000h při 105°C
50YXM100MEFCTA8X11.5
Číslo produktu DigiKey
50YXM100MEFCTA8X11.5-ND - Páska a krabice (TB)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
50YXM100MEFCTA8X11.5
Popis
CAP ALUM 100UF 20% 50V RADIAL TH
Standardní dodací lhůta výrobce
30 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Katalogový list
Modely EDA/CAD
50YXM100MEFCTA8X11.5 Modely
Kategorie
Polarizace
Polární
Mfr
Aplikace
Řada
Zvlněný proud při nízkém kmitočtu
189 mA @ 120 Hz
Balení
Páska a krabice (TB)
Zvlněný proud při vysokém kmitočtu
270 mA @ 100 kHz
Stav součásti
Aktivní
Rozteč přívodů
0,197" (5,00mm)
Kapacita
Velikost / rozměry
0,315" prům. (8,00mm)
Tolerance
±20%
Výška při usazení (max)
0,512" (13,00mm)
Jmenovité napětí
50 V
Způsob montáže
Životnost při teplotě
10000h při 105°C
Pouzdro
Radiální, Plechovka
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C