50YXJ100MTA8X11.5 | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | 50YXJ100MTA8X11.5 |
Popis | CAP ALUM 100UF 20% 50V RADIAL TH |
Standardní dodací lhůta výrobce | 30 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | 100 µF 50 V Hliníkové elektrolytické kondenzátory Radiální, Plechovka 7000h při 105°C |
Katalogový list | Katalogový list |
Modely EDA/CAD | 50YXJ100MTA8X11.5 Modely |
Kategorie | Polarizace Polární |
Mfr | Aplikace |
Řada | Zvlněný proud při nízkém kmitočtu 388.5 mA @ 120 Hz |
Balení Řezaná páska (CT) Páska a krabice (TB) | Zvlněný proud při vysokém kmitočtu 555 mA @ 100 kHz |
Stav součásti Aktivní | Impedance 170 mOhms |
Kapacita | Rozteč přívodů 0,197" (5,00mm) |
Tolerance ±20% | Velikost / rozměry 0,315" prům. (8,00mm) |
Jmenovité napětí 50 V | Výška při usazení (max) 0,512" (13,00mm) |
Životnost při teplotě 7000h při 105°C | Způsob montáže |
Provozní teplota -40°C ~ 105°C | Pouzdro Radiální, Plechovka |