50PK100MEFCT78X11.5 | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | 50PK100MEFCT78X11.5 |
Popis | CAP ALUM 100UF 20% 50V RADIAL TH |
Standardní dodací lhůta výrobce | 30 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | 100 µF 50 V Hliníkové elektrolytické kondenzátory Radiální, Plechovka 2000h při 85°C |
Katalogový list | Katalogový list |
Modely EDA/CAD | 50PK100MEFCT78X11.5 Modely |
Kategorie | Polarizace Polární |
Mfr | Aplikace |
Řada | Zvlněný proud při nízkém kmitočtu 270 mA @ 120 Hz |
Balení Řezaná páska (CT) Páska a krabice (TB) | Zvlněný proud při vysokém kmitočtu 324 mA @ 10 kHz |
Stav součásti Aktivní | Rozteč přívodů 0,138" (3,50mm) |
Kapacita | Velikost / rozměry 0,315" prům. (8,00mm) |
Tolerance ±20% | Výška při usazení (max) 0,512" (13,00mm) |
Jmenovité napětí 50 V | Způsob montáže |
Životnost při teplotě 2000h při 85°C | Pouzdro Radiální, Plechovka |
Provozní teplota -40°C ~ 85°C |