50PK100MEFCT78X11.5
Číslo produktu DigiKey
1189-50PK100MEFCT78X11.5CT-ND - Řezaná páska (CT)
1189-50PK100MEFCT78X11.5TB-ND - Páska a krabice (TB)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
50PK100MEFCT78X11.5
Popis
CAP ALUM 100UF 20% 50V RADIAL TH
Standardní dodací lhůta výrobce
30 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
100 µF 50 V Hliníkové elektrolytické kondenzátory Radiální, Plechovka 2000h při 85°C
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
50PK100MEFCT78X11.5 Modely
Kategorie
Polarizace
Polární
Mfr
Zvlněný proud při nízkém kmitočtu
270 mA @ 120 Hz
Balení
Řezaná páska (CT)
Páska a krabice (TB)
Zvlněný proud při vysokém kmitočtu
324 mA @ 10 kHz
Stav součásti
Aktivní
Rozteč přívodů
0,138" (3,50mm)
Kapacita
Velikost / rozměry
0,315" prům. (8,00mm)
Tolerance
±20%
Výška při usazení (max)
0,512" (13,00mm)
Jmenovité napětí
50 V
Způsob montáže
Životnost při teplotě
2000h při 85°C
Pouzdro
Radiální, Plechovka
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C