50PJV220M10X16.5
Číslo produktu DigiKey
1189-50PJV220M10X16.5TR-ND - Páska a cívka (TR)
1189-50PJV220M10X16.5CT-ND - Řezaná páska (CT)
1189-50PJV220M10X16.5DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
50PJV220M10X16.5
Popis
CAP ALUMHYB 220UF 20% 50V SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
22 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
220 µF 50 V Hliníkové polymerové kondenzátory Radiální, Krabice - SMD 13mOhm 4000h při 125°C
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Výrobce
Rubycon
Stupeň ochrany
AEC-Q200
Řada
Aplikace
Automobilový průmysl
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Zvlněný proud při nízkém kmitočtu
180 mA @ 100 Hz
Zvlněný proud při vysokém kmitočtu
3.6 A @ 100 kHz
Typ
Hybridní
Velikost / rozměry
0,394" prům. (10,00mm)
Kapacita
220 µF
Výška při usazení (max)
0,661" (16,80mm)
Tolerance
±20%
Rozměry plochy pro povrchovou montáž
0,406" D x 0,406" Š (10,30mm x 10,30mm)
Jmenovité napětí
50 V
Způsob montáže
Montáž na povrch
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
13mOhm
Pouzdro
Radiální, Krabice - SMD
Životnost při teplotě
4000h při 125°C