50PEV100M10X10.5
Číslo produktu DigiKey
50PEV100M10X10.5TR-ND - Páska a cívka (TR)
50PEV100M10X10.5CT-ND - Řezaná páska (CT)
50PEV100M10X10.5DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
50PEV100M10X10.5
Popis
CAP ALUMHYB 100UF 20% 50V SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
22 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
100 µF 50 V Hliníkové polymerové kondenzátory Radiální, Krabice - SMD 28mOhm 10000h při 105°C
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
50PEV100M10X10.5 Modely
Provozní teplota
-55°C ~ 105°C
Výrobce
Rubycon
Stupeň ochrany
AEC-Q200
Řada
Aplikace
Automobilový průmysl
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Zvlněný proud při nízkém kmitočtu
100 mA @ 120 Hz
Stav součásti
Aktivní
Zvlněný proud při vysokém kmitočtu
2 A @ 100 kHz
Typ
Hybridní
Velikost / rozměry
0,394" prům. (10,00mm)
Kapacita
100 µF
Výška při usazení (max)
0,413" (10,50mm)
Tolerance
±20%
Rozměry plochy pro povrchovou montáž
0,406" D x 0,406" Š (10,30mm x 10,30mm)
Jmenovité napětí
50 V
Způsob montáže
Montáž na povrch
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
28mOhm
Pouzdro
Radiální, Krabice - SMD
Životnost při teplotě
10000h při 105°C