50MXG15000MEFCSN35X40
Číslo produktu DigiKey
1189-2895-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
50MXG15000MEFCSN35X40
Popis
CAP ALUM 15000UF 20% 50V SNAP TH
Standardní dodací lhůta výrobce
19 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
15000 µF 50 V Hliníkové elektrolytické kondenzátory Radiální, Krabice - nacvakávací 3000h při 105°C
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
50MXG15000MEFCSN35X40 Modely
Kategorie
Polarizace
Polární
Mfr
Aplikace
Řada
Zvlněný proud při nízkém kmitočtu
4.77 A @ 120 Hz
Balení
Hromadné balení
Zvlněný proud při vysokém kmitočtu
5.4855 A @ 10 kHz
Stav součásti
Aktivní
Rozteč přívodů
0,394" (10,00mm)
Kapacita
Velikost / rozměry
1,378" prům. (35,00mm)
Tolerance
±20%
Výška při usazení (max)
1,654" (42,00mm)
Jmenovité napětí
50 V
Způsob montáže
Životnost při teplotě
3000h při 105°C
Pouzdro
Radiální, Krabice - nacvakávací
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C