450BXC10MEFC10X20
Číslo produktu DigiKey
1189-1894-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
450BXC10MEFC10X20
Popis
CAP ALUM 10UF 20% 450V RADIAL TH
Standardní dodací lhůta výrobce
30 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
10 µF 450 V Hliníkové elektrolytické kondenzátory Radiální, Plechovka 10000h při 105°C
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
450BXC10MEFC10X20 Modely
Kategorie
Polarizace
Polární
Mfr
Aplikace
Řada
Zvlněný proud při nízkém kmitočtu
99 mA @ 120 Hz
Balení
Hromadné balení
Zvlněný proud při vysokém kmitočtu
330 mA @ 100 kHz
Stav součásti
Aktivní
Rozteč přívodů
0,197" (5,00mm)
Kapacita
Velikost / rozměry
0,394" prům. (10,00mm)
Tolerance
±20%
Výška při usazení (max)
0,866" (22,00mm)
Jmenovité napětí
450 V
Způsob montáže
Životnost při teplotě
10000h při 105°C
Pouzdro
Radiální, Plechovka
Provozní teplota
-25°C ~ 105°C